Mama a dieťa

Keď som sa stala mamou začala moja transformácia, už sú to dva roky. Nemohlo to inak dopadnúť,  iba že som začala tvoriť veci, ktoré mne samej chýbali. Tak je na svete skupinová aktivita, kde sa bude rozvíjať dieťa ale aj maminka a to ruka v ruke s prírodou a koňmi.

Moja intuícia v materstve mi vždy našepkávala, že deti by mali byť súčasťou rastu ich maminiek, pretože sa to učia oni samé. Tak je tu mini projekt mama a dieťa.

O ČO IDE ? 

Budeme sa stretávať a prepájať priamo v autentickom prostredí farmičky, obklopené stádom koní. Strávite čas so svojimi ratolesťami. Prehĺbime tak krásny a intenzívny vzťah ako je mama a dieťa. 
Deti budú tráviť čas s koňmi, podporíme ich psychomotorický vývoj, potrénujeme jemnú i hrubú motoriku. Podporíme ich sebavedomie, potrénujeme telo i myseľ. Ako jedinečný benefit bude práve budovanie si vzťahu s prírodou a zvieratami. Budeme sa jednoducho hrať a rozvíjať.
Maminky si taktiež-  ak sa otvoria možnostiam- môžu prejsť osobnostným rastom. Témy, ktoré budeme rozoberať :

  • Rozvoj intuície
  • Rovnováha v živote
  • Sebavedomie, Sebaláska
  • Hranice
  • Spolupráca- Vedomé rodičovstvo
  • Príroda a napojenie sa na seba 

Samozrejme vždy je to prispôsobené skupinke, ktorá sa vyskladá a podľa aktuálnych potrieb.

AKO TO BUDE PREBIEHAŤ ? 

Stretneme sa 2x do mesiaca na čas 2- 2,5 hodinky.(Ak sa spoločne zhodneme, že by Vám vyhovovalo viac stretnutí doladíme osobne aj podľa reakcii detí) Budeme sa veľa rozprávať, budeme aj cvičiť ak sa nám zažiada, budeme sa stišovať, budeme aj pracovať (hnojiť či kŕmiť) budeme pracovať s koňmi zo zeme ale aj zo ,,sedla,,. A to všetko spoločne s detičkami. Keď už bude pekne budeme s koníkmi putovať do prírody.

PRE KOHO TO JE ?
Pre každú maminku a dieťatko, ktoré chcú tráviť čas v prírode spolu a užívať si čas strávený v prírode a spoločne. Nepotrebuje žiadne skúsenosti s koňom, všetko potrebné sa naučíme.
Nie je vekové ohraničenie detičiek, môžu sa pripojiť aj maminy s malinkými deťmi ktoré vydržia v nosiči. Ak už detičky v nosiči nevydržia tak je dobré aby dieťa malo aspoň 2 roky.

Cena a prihlásenie : Všetko čo budeme robiť sú veci, ktoré so sebou súvisia a dávajú zmysel ako jeden celok, preto aby sme uvideli zmenu aj v živote chce to dlhodobejšiu spoluprácu. 

Cena za 1 stretnutie - 26€ za mamu aj dieťa, platbu je potrebné uhradiť predom (info prídu v emaily)
- vždy po rezervácii Vám musí prísť potvrdzujúci email hľadajte aj v SPAME, ak nepríde volajte :).

 Máte možnosť sa prihlásiť aj na viacero termínov, aby sa Vám ušlo miestečko ideálne je to zobrať ako kurz minimálne tie 4 stretnutia.
Ak už budete prihlásený a nebudete môcť prísť prosím ODHLÁSTE SA VOPRED minimálne 1.deň. Vtedy je možné si peniažky preniesť na ďalšie stretnutie. V prípade neodhlásenia žiaľ peniažky prepadnú. 

ďakujeme že sa správame vzájomne zodpovedne :)

Začíname 19.4. 2022  rezervácia miest TU - rezervácia je vždy na maminu a ráta sa jedno dieťatko, ak máte záujem s viacerými deťmi napíšte do poznámky.